تربیت سالم

گاهی اوقات تصور می شود که جنگ بین تربیت تنبیهی و تربیت آسانگیر تا ابد ادامه خواهد داشت. نه بچه هایی که والدین و معلمین بسیار سخت گیر و کنترل کننده دارند و نه بچه هایی که والدین و معلمین آسانگیر دارند، هیچکدام حس مسئولیت پذیری پیدا نمی کنند. بچه ها زمانی مسئولیت پذیری را می آموزند که فرصت یادگرفتن مهارتهای زندگی و اجتماعی ارزشمند را برای دستیابی به شخصیتی خوب در محیطی مملو از مهربانی، قاطعیت، متانت و احترام داشته باشند. تربیت سالم به بزرگسالان کمک می کند شیوه ای میانه و محترمانه بیابند که نه تنبیهی است و نه آسانگیر. تربیت سالم از ابزاری حمایت می کند که هم مهربان و قاطع باشد و هم مهارت های ارزشمند زندگی اجتماعی را آموزش دهد.
تربیت سالم به بزرگسالان کمک می کند شیوه ای میانه و محترمانه بیابند که نه تنبیهی است و نه آسان گیر. تربیت سالم از ابزاری حمایت می کند که هم مهربان و قاطع باشد و هم مهارت های ارزشمند زندگی و اجتماعی را آموزش دهد. تربیت سالم راهکارهایی را در راستای تربیت فرزندان تدوین کرده و همچنین مثال هایی از روابط بین والدین و فرزندانشان و استفاده مؤثر از تشویق (نه تحسین) آورده است. وی فعالیت هایی را مطرح کرده و از والدین خواسته تا آن ها را برای تغییر رفتار فرزندشان انجام دهند.

کارگاههای آموزشی تربیت سالم که در دبستان نسل هوشمند برای والدین و مربیان برگزار می گردد روشهای نوین تربیتی که کارآمد نیز هستند را در پیش روی همه دست اندرکاران تربیت قرار می دهد.

 

واحد مشاوره دبستان نسل هوشمند با حضور دائمی مشاور خبره و کارآمد خدمات متناسب با نیاز هر دانش آموز را در اختیار والدین گرانقدر و دانش آموزان عزیز قرار می دهد.

اطلاعات آموزشگاه

 شیراز،خیابان خلیلی،کوچه 8

تلفن : 36279905 و 36279631

پست الکترونیک : info@smartcomplex.org

اینستاگرام : shirazsmartcomplex

ایمیل

آدرس ایمیل را برای دریافت آخرین اخبار و بروزرسانی ها وارد کنید.

کلیه حقوق متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی نسل هوشمند فردا می باشد.

جستجو