کلاس تابستانی
تیراندازی با کمان

سال تحصیلی گذشته فضای متفاوت و تجربه نشده‌ای برای همه ما و خصوصا فرزندانمان بود.فضایی با حداقل تماس‌ و فعالیت‌های اجتماعی،دیدن دوستان و همکلاسی‌ها و فعالیت‌های بدنی.

مجموعه شرایط ذکر شده باعث شد تا فرزندانمان از نظر شرایط روحی و جسمی وضعیت مناسبی را تجربه نکنند و سالی خسته کننده و کسالت بار را پشت سر بگذارند.

طی جلساتی که با اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان و همچنین کارشناسان حوزه سلامت کودک و نوجوان داشتیم بر لزوم داشتن فعالیت های اجتماعی و ورزشی برای فرزندانمان بسیار تاکید شد و مقرر گردید شرایطی مهیا شود تا بتوانیم از زمان تعطیلات تابستانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده کنیم تا عزیزانمان بتوانند از نظر روحی و جسمی شرایط بهتری را پیش رو داشته باشند.

بر همین اساس و با هماهنگی های انجام شده 2 برنامه ورزشی فوتبال و تیراندازی با کمان  توسط گروه تربیت‌بدنی و ورزش دبستان نسل هوشمند در تابستان امسال برگزار خواهد شد.

برنامه کلاسهای فوتبال در روزهای دوشنبه و پنجشنبه ساعت 19:45 تا 21:15 به مدت 4 ماه و کلاسهای تیراندازی با کمان در سه روز در هفته روزهای زوج در 2 گروه مختلف در ساعت های 9 تا 10 صبح و 10:30 تا 11:30 به مدت 2 ماه برگزار می‌گردد.

همچنین با هماهنگی های انجام شده دانش آموزان نسل هوشمند برای شرکت در این کلاسها در صورت ثبت نام هر دو کلاس از 150 هزارتومان تخفیف برخوردار خواهند بود.شهریه پرداختی علاوه بر هزینه آموزش شامل لباس ورزشی (شورت و جوراب و کاور و بیمه ورزشی می باشد)

محل برگزاری کلاسهای فوتبال محل زمین چمن مجموعه پارک بعثت واقع در بلوار بعثت می باشد و محل برگزاری کلاسهای تیراندازی با کمان دبستان نسل هوشمند می‌باشد.

همچنین بخوانید  شروع ثبت‌نام سال تحصیلی 1400-1401

ایاب و ذهاب دانش آموزان بر عهده والدین گرامی خواهد بود.

لازم به ذکر است ظرفیت ثبت نام کلاس فوتبال 30 نفر و هر گروه کلاس تیراندازی با کمان 15 نفرمی‌باشد. مهلت ثبت نام تا ساعت 24 سوم خردادماه خواهد بود و ثبت‌نام و پرداخت صرفا از طریق لینک زیر امکان پذیر می‌باشد.

برای ثبت‌نام کلاسها از طریق لینک‌های زیر اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست